שקט, מצלמות!

שקט, מצלמות!

סדנת סרטי כיס בנושא אלימות נגד נשים נפתחה בלוד

סדנת סרטי כיס בנושא אלימות נגד נשים נפתחה בלוד

בתחילת יוני 2021 נפתחה בלוד סדנת סרטי כיס של עמותת קינוקלאן בנושא אלימות נגד נשים. משתתפות הסדנה, המגיעות מכל רחבי העיר, מבקשות להשמיע קול רם וברור כנגד האלימות הגואה כלפי נשים, בתוך המשפחה ובחברה בכלל. ולמרות שהשורה התחתונה היא אחת, 15 חברות הקבוצה יתכנסו פעם בשבוע כדי להעלות שאלות, לחלוק מחשבות ולנסות לזקק מהי אלימות עבור כל אחת ואחת מהן.

את המסע הזה הן יעשו עם מצלמת הסמארטפון ביד, ויצרו יחד סרט קבוצתי שיבטא מגוון רחב של נקודות מבט. הסרט יוקרן באירוע קהילתי לרגל היום הבינלאומי נגד אלימות כלפי נשים, בחודש נובמבר 2021. הפרוייקט הוא יוזמה משותפת של מספר גופים באגף לשילוב חברתי של עיריית לוד: המרכז למניעה וטיפול באלימות במשפחה, המחלקה לשירותי קהילה וקליטה, מרכז עוצמה ופורום נשים לוד.

בתחילת יוני 2021 נפתחה בלוד סדנת סרטי כיס של עמותת קינוקלאן בנושא אלימות נגד נשים. משתתפות הסדנה, המגיעות מכל רחבי לוד, מבקשות להשמיע קול רם וברור כנגד האלימות הגואה כלפי נשים, בתוך המשפחה ובחברה בכלל. ולמרות שהשורה התחתונה היא אחת, 15 חברות הקבוצה יתכנסו פעם בשבוע כדי להעלות שאלות, לחלוק מחשבות ולנסות לזקק מהי אלימות עבור כל אחת ואחת מהן.

את המסע הזה הן יעשו עם מצלמת הסמארטפון ביד, ויצרו יחד סרט קבוצתי שיבטא מגוון רחב של נקודות מבט. הסרט יוקרן באירוע קהילתי לרגל היום הבינלאומי נגד אלימות כלפי נשים, בחודש נובמבר 2021.

הפרוייקט הוא יוזמה משותפת של מספר גופים באגף לשילוב חברתי של עיריית לוד: המרכז למניעה וטיפול באלימות במשפחה, המחלקה לשירותי קהילה וקליטה, מרכז עוצמה ופורום נשים לוד.